Klapa zwrotna do okapów kuchennych MS125

75,01 zł 60,98 zł

Kurier przedpłata: 15 zł
Kurier pobranie: 20 zł

inpost
DOSTĘPNY – WYSYŁKA W 24 h

Firma 2MS SERWIS jest polskim producentem innowacyjnych rozwiązań dla wentylacji. Zasłynęła dzięki opracowaniu technologii dla szczelnej klapy zwrotnej MS wykonanej z tworzywa sztucznego wraz z silikonową membraną. Od wprowadzenia na rynek w roku 2011 klapy 2MS SERWIS zostały zamontowane w tysiącach mieszkań rozwiązując raz na zawsze problemy z hałasem i przedostawaniem się nieprzyjemnych zapachów.

Klapy zwrotne stosuje się celem uniemożliwienia przedostania się powietrza z kanału zbiorczego do pomieszczeń, w których znajdują się okapy kuchenne. Montowane są na okrągłych kanałach wentylacyjnych:

  • w króćcu podłączeniowym odprowadzającym powietrze z okapów kuchennych do pionów zbiorczych
  • za indywidualnymi wentylatorami pracującymi okresowo
  • za indywidualnymi wentylatorami podłączonymi do zbiorczego pionu

Instalacja

Instalacja klapy odbywa się poprzez prosty montaż "na wcisk" – klapę umieszcza się wewnątrz przewodu w gotowym już układzie. Mocuje się ją w króćcu podłączeniowym odprowadzającym powietrze z okapów kuchennych do pionów zbiorczych, za indywidualnymi wentylatorami pracującymi okresowo lub za indywidualnymi wentylatorami podłączonymi do zbiorczego pionu. W przypadku wątpliwości co do montażu proszę zwrócić uwagę na ilustracje obok zdjęć poglądowych urządzenia.

Konstrukcja:

Obudowa klapy MS 125 wykonana jest z tworzywa sztucznego, natomiast membrana z elastycznego silikonu, który szczelnie przylega do plastikowych elementów konstrukcyjnych. Uszczelka obwodowa wykonana z terpolimeru EPDM gwarantuje nieskomplikowany montaż oraz wysoki poziom szczelności i – co za tym idzie – zredukowany hałas.

Klapa zwrotna do okapów kuchennych MS 125

  • Producent: 2MS Serwis
  • Model: MS 125
  • Średnica: 125 mm
  • Gwarancja: 2 lata

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klapa zwrotna do okapów kuchennych MS125
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!