O firmie

 

Klimamarket.pl to najwiekszy sklep internetowy branży HVAC.

Innowacyjna forma dystrybucji umożliwiająca sprzedaż produktów w konkurencyjnych cenach dla nieograniczonej ilości odbiorców bezpośrednich. Ponadto prezentacja bieżącej oferty stałym odbiorcom oraz prowadzenie procesu zamówień.

Oferujemy szeroki wybór produktów dla chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewnictwa, a wyjątkowo również wyroby mające zastosowanie w innych dziedzinach.

Pragniemy zarazem poinformować, że prace nad budową serwisu cały czas trwają. Stale powiększamy ofertę sklepu o nowe produkty.

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości renomowanych firm polskich i zagranicznych. Kupując w naszym sklepie mają Państwo pewność, że otrzymany towar jest zgodny z opisem i starannie zapakowany. Dbamy o to, aby nasz Klient był zawsze zadowolony i miał pewność, że dokonał właściwego wyboru. Na wszystkie towary zawsze wystawiamy fakturę VAT.

Pomagamy dokonać wstępnego doboru urządzeń z uwzględnieniem wymagań klienta. Firma zapewnia dalsze doradztwo, jak również serwis gwarancyjny.

W przypadku zainteresowania danymi produktami prosimy o kontakt.

Klimamarket