Zimna kurtyna powietrzna VTS WING PRO C200 (EC)

5 533,77 zł 4 499,00 zł
Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

Zimna kurtyna powietrzna VTS WING PRO C200 (EC)

VTS to firma działająca na rynku HVAC już od 1989 roku. Cała struktura handlowa z siedzibą główną w Luksemburgu obejmuje dziś ponad 20 krajów i trafia do klientów na całym świecie dostarczając urządzenia na największe i najbardziej zaawansowane technologicznie inwestycje jak np. Tesla Gigafactory w Nevadzie w Stanach Zjednoczonych. Jakość produktów VTS docenili niezależni eksperci, czego dowodem są certyfikaty – między innymi: Eurovent, TUV, AHRI, ISO i AMCA. W Polsce firma znana jest przede wszystkim z modelu biznesowego gwarantującego dobrą dostępność urządzeń, najkrótsze terminy dostawy, atrakcyjne ceny i niezawodność potwierdzoną przyznaniem wszystkim produktom 3-letniego okresu gwarancji.

WING PRO C200 EC to kurtyna zimna (bez wymiennika ciepła) o szerokości 200 cm napędzana energooszczędnym silnikiem EC. Przemysłowa kurtyna powietrzna WING PRO dostosowana na montażu poziomego lub pionowego nad lub obok bram przemysłowych w halach magazynowych, centrach logistycznych i innych obiektach przemysłowych.

Całość zamknięta jest w obudowie ze stali cynkowanej, która zapewnia trwałość, antykorozyjność i doskonały wygląd bez konieczności demontażu żadnej z części celem czyszczenia.

Opcjonalny mikroprocesorowy sterownik kurtyny umożliwia współpracę z czujnikiem otwarcia drzwi, harmonogram z kalendarzem czasu pracy kurtyny dla dni roboczych i dla weekendów, współpracę z systemami BMS oraz regulację mocy grzania i prędkości obrotowej.

Dane techniczne:

  • maksymalna szerokość drzwi przy pojedynczym urządzeniu: 2 m
  • maksymalna wysokość drzwi: 8 m – pionowy zasięg strumienia zależy od biegu pracy kurtyny
  • maksymalna wydajność powietrza: 12800 m3/h
  • napięcie zasilania: ~230 V/1 ph/50 Hz
  • moc silnika EC: 3 x 0,25 kW
  • prąd znamionowy: 3 x 1,3 A
  • masa urządzenia bez wody: 58,3 kg
  • stopień ochrony: IP54
  • gwarancja: 36 miesięcy
Więcej informacji
Kod EAN 5902854470075
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zimna kurtyna powietrzna VTS WING PRO C200 (EC)
Twoja ocena