Sferan Safe Clean 3.75 L

159,00 zł 129,27 zł
Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

SFERAN SAFE CLEAN 3,75 L (przeznaczony do jedostek zewnętrznych)
Koncentrat do czyszczenia powierzchni w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych

Działanie
Czyści , odtłuszcza, usuwa brud, kurz, tłuszcze, oleje, smary , smołę i osady tytoniowe.


Przeznaczenie
Skraplacze, urządzenia rozdziału powietrza, filtry powietrza, urządzenia mechaniczne, powierzchnie metalowe.

Główne cechy
• Bezkwasowy

• Bardzo silny
• Możliwość mycia wysokociśnieniowego
• Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

Sposób Stosowania
SAFE CLEAN dostępny jest w postaci koncentratu do rozcieńczenia wodą. Do czyszczenie bardzo silnych zabrudzeń zalecane jest rozcieńczenie 1:5, czyszczenie wszelkich filtrów 1:9, a w przypadku czyszczeń serwisowych od 1:14 do 1:19.

Proporcja
1:5 = 22,5 L, 1:9 = 37,5 L, 1:14 = 56 L, 1:19 = 75 L

Szczegółowy opis
Preparat do czyszczenia klimatyzatorów, urządzeni chłodniczych, a także innych urządzeń i powierzchni wodoodpornych. Zawiera inhibitor korozji i jest produktem nietoksycznym i bezpiecznym w użyciu, oraz zawiera składniki biodegradowalne w ponad 95%. Higroskopijna formuła pozwala na dokładne czyszczenie. Zalecany jest do takich powierzchni jak aluminium, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i powierzchnie malowane. W kilka minut wypycha trudne zabrudzenia z powierzchni umożliwiając spłukanie całego zanieczyszczenia wodą. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Regularne używanie SAFE CLEAN pozwala przywrócić pierwotną wysoką wydajność i sprawność całego układu, a ponadto ogranicza ryzyko awarii i wydłuża czas eksploatacji. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Atesty, pozwolenia
Atest PZH


Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze powyżej 50C. Trwałość produktu wynosi 24 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sferan Safe Clean 3.75 L
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!