Sferan Pianka Impact Silver 650 ml

67,00 zł 54,47 zł
Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

SFERAN PIANKA IMPACT SILVER 650 ml (przeznaczona do jednostek wewnętrznych)
Pianka w aerozolu do odświeżania i czyszczenia elementów klimatyzacji, wykorzystująca nanotechnologie.

Działanie
Odświeża, czyści, odtłuszcza, blokuje rozwój drobnoustrojów.

Przeznaczenie
Jednostki wewnętrzne, skraplacze, filtry powietrza, tace ociekowe, oraz inne powierzchnie wodoodporne

Główne cechy
• Bezkwasowa, bezzasadowa,
• Bezpieczna dla czyszczonych elementów
• Czyści, odświeża i blokuje w jednym etapie
• Szybki czas działania
• Zawiera molekuły NANO

Sposób stosowania
IMPACT SILVER zaaplikowany na czyszczone elementy, pozostawia powierzchniowo czynną pianę, która utrzymuje się przez 10 - 15 min, a następnie wraz z zabrudzeniami spływa i jest wydalana razem ze skroplinami. Nie wymaga spłukiwania wodą. Pełen efekt czyszcząco odświeżający występuje po 15 min. Każde opakowanie dodatkowo wyposażone jest w specjalny aplikator wraz z wężykiem.

Szczegółowy opis
IMPACT SILVER jest przeznaczony do czyszczenia, odświeżania, parowników, skraplaczy, filtrów powietrza, tac ociekowych i innych powierzchni. Jest środkiem czyszczącym, który bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia takie jak brud, kurz, tłuszcze i osady tytoniowe. Dzięki swojej pianowej postaci szybko penetruje i idealnie pokrywa w całości czyszczone elementy nie powodując uszkodzeń aluminium, miedzi, stali oraz elementów z tworzyw sztucznych. Zapewnia szybkie i skuteczne odświeżenie powierzchni w systemach klimatyzacyjnych. Dzięki wysokiej skuteczności, oraz wszechstronnemu działaniu pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, gdyż działa według zasady aplikuj i zapomnij. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Atesty, pozwolenia
Atest PZH

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze powyżej 50C. Trwałość produktu wynosi 24 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.esięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sferan Pianka Impact Silver 650 ml
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!