Sferan Coli Mint 3.75 L

174,73 zł 161,79 zł
Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

SFERAN COIL MINT 3,75 L (przeznaczony do jedostek wenętrznych)
Koncentrat do czyszczenia parowników, skraplaczy, filtrów i urządzeń rozdziału powietrza

Działanie
Czyści, odtłuszcza, usuwa brud, kurz, tłuszcze, osady tytoniowe.

Przeznaczenie
Parowniki, skraplacze, filtry powietrza, urządzenia rozdziału powietrza, powierzchnie metalowe.

Główne cechy
• Bezkwasowy, bezzasadowy, na bazie alkoholu

• O zapachu mięty
• Możliwość mycia wysokociśnieniowego
• Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
• Nie wymaga spłukiwania wodą

Sposób stosowania
COIL MINT dostępny jest w postaci koncentratu do rozcieńczenia wodą. Do czyszczenie bardzo silnie zabrudzonych parowników, wymienników zalecane jest rozcieńczenie 1:4, czyszczenie wszelkich filtrów 1:7, a w przypadku czyszczeń serwisowych od 1:10 do 1:17.

Proporcja
1:4 = 18,75 L, 1:7 = 30 L, 1:10 = 41 L, 1:17 = 67,5 L

Szczegółowy opis
Preparat do czyszczenia i odtłuszczania parowników, skraplaczy, filtrów i urządzeń rozdziału powietrza, a także innych urządzeń i powierzchni wodoodpornych. Zawiera inhibitor korozji i jest produktem nietoksycznym i bezpiecznym w użyciu, oraz zawiera składniki biodegradowalne w ponad 98%. Higroskopijna formuła pozwala na dokładne czyszczenie. Zalecany jest do takich powierzchni jak aluminium, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i powierzchnie malowane. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Regularne używanie COIL MINT pozwala przywrócić pierwotną wydajność i sprawność całego układu, co obniża pobór prądu i poziom hałasu, a ponadto ogranicza ryzyko awarii i wydłuża czas eksploatacji. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Atesty, pozwolenia
Atest PZH

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze powyżej 50C. Trwałość produktu wynosi 24 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sferan Coli Mint 3.75 L
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!