Sferan Acid Coil RTU 750 ml

49,00 zł 39,84 zł

Kurier przedpłata: 15 zł
Kurier pobranie: 20 zł

Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

SFERAN ACID COIL RTU 750 ml (przeznaczony do jednostek zewnętrznych)
Gotowy płyn do czyszczenia i rozjaśniania skraplaczy lamelowych, filtrów powietrza.

Działanie
Czyści i rozjaśnia, usuwa brud, kurz, rdzę, tlenki.


Przeznaczenie
Skraplacze lamelowe, elektroniczne filtry powietrza, powierzchnie aluminiowe, miedziane, mosiężne i stal nierdzewną.


Główne cechy
• Szybki czas działania i dobra penetracja

• Aplikacja pianowa
• Doskonale usuwa wszystkie zanieczyszczenia ograniczające przepływ powietrza

Sposób stosowania
ACIDCOIL-RTU w postaci gotowego preparatu przeznaczony jest do mycia niskociśnieniowego. Pozostawić płyn po aplikacji na czyszczonych elementach przez 5 minut. Aby zapobiec powstaniu oparów wewnątrz pomieszczeń, należy myte powierzchnie spłukać wodą pod niskim ciśnieniem do czasu aż piana zniknie. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Szczegółowy opis
ACIDCOIL-RTU jest gotowym preparatem pozwalającym w jednym etapie na czyszczenie i rozjaśnianie skraplaczy lamelowych, oraz innych powierzchni metalowych w systemach klimatyzacyjnych i chłodniczych, oraz powierzchni aluminiowych, miedzianych i mosiężnych. Skutecznie usuwa brud, kurz, rdzę, tlenki, kamień itp. ACIDCOIL-RTU czyszczone powierzchnie w krótkim czasie pozostawia czyste, jasne i lśniące, a przy tym pozbawione warstw izolacji cieplnej poprawiając tym samym wydajność i wpływa na bezawaryjność całego układu. Szczególnie polecany do mycia elektrofiltrów, które przy czyszczeniu tradycyjnym ( strumień cieczy pod ciśnieniem) łatwo mogą ulec uszkodzeniu.

Atesty, pozwolenia
Atest PZH

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze powyżej 50C. Trwałość produktu wynosi 24 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sferan Acid Coil RTU 750 ml
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!