Przenośny oczyszczacz powietrza Airdog FitAir

199,00 zł 161,79 zł
DOSTĘPNY – WYSYŁKA W 24 h

Przenośny oczyszczacz powietrza Airdog FitAir

Oddychaj swobodnie gdziekolwiek jesteś

Airdog FitAir to rewolucyjne rozwiązanie umożliwiające Ci posiadanie osobistego systemu oczyszczania powietrza gdziekolwiek jesteś! W dobie pandemii COVID-19 i narastającego problemu ze smogiem, FitAir pozwoli Ci czuć się bezpiecznie w drodze do pracy, na zakupach czy podczas treningu na zewnątrz..

Więcej niż maseczka, więcej niż oczyszczacz

Airdog FitAir stale dostarcza Ci świeże powietrze, dzięki czemu działa zupełnie inaczej niż zwyczajna maseczka. Jest to możliwe dzięki pracy wentylatora, który wprawia powietrze w ruch i wymusza jego przepływ przez filtr HEPA. Następnie poprzez silikonową rurkę strumień kierowany jest bezpośrednio do Twoich dróg oddechowych. Nie oddychasz zatem „przez maseczkę” – całość powietrza, które wdychasz, pochodzi z kompaktowego oczyszczacza, który możesz mieć zawsze przy sobie!

Podwójna ochrona przed zanieczyszczeniami

Rozwiązanie zastosowane w FitAir niesie za sobą szereg zalet. Wskutek stale tłoczonego powietrza, pomiędzy Twoją twarzą a maseczką panuje nadciśnienie. Oznacza to, że wszelkie zanieczyszczenia z zewnątrz będą musiały przedostać się nie tylko przez materiał maseczki, ale również przez barierę świeżego powietrza wywierającego nacisk na jego powierzchnię od wewnątrz. Co więcej, osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogły do tej pory zakrywać ust i nosa, od teraz mogą to robić i wciąż oddychać swobodnie! Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że zastosowana w FitAir technologia rozwiązuje problem zaparowanych szkieł okularów.

Funkcjonalność, wygoda i komfort użytkowania

FitAir został wyposażony w wygodny pasek, dzięki któremu możesz założyć urządzenie na ramię, czy przeczepić je do plecaka lub wózka dziecięcego. Obsługa urządzenia jest realizowana z użyciem jednego przycisku, którym możesz wybrać jedną z trzech prędkości obrotowej wentylatora. FitAir możesz też połączyć poprzez Bluetooth z telefonem. Aplikacja poinformuje Cię o jakości powietrza w Twoim otoczeniu oraz obliczy żywotność filtra HEPA i pozostały czas pracy na baterii. W niewielkim, inteligentnym urządzeniu drzemie naprawdę duża moc - FitAir może przetoczyć nawet 130 litrów powietrza na minutę, co pozwala Ci oddychać swobodnie nawet podczas treningu na zewnątrz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby odłączyć rurkę oraz maskę i używać oczyszczacza wewnątrz pomieszczeń.
Zestaw zawiera maskę i komplet filtrów. Ze względu na zachowanie środków bezpieczeństwa i higieny urządzenia Airdog FitAir nie podlegają zwrotowi.

Dane techniczne:

  • system filtracji: HEPA H11
  • przepływ powietrza: 130 l/min
  • żywotność baterii: 2-6 godzin
  • wymiary: 18,3 x 8,9 x 7,9 cm
  • waga: 0,22 kg
Więcej informacji
Kod EAN 6921489900428
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przenośny oczyszczacz powietrza Airdog FitAir
Twoja ocena