Piecyk naftowy elektroniczny Zibro LC150

2 080,99 zł 1 691,86 zł

Wysyłka gratis

Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

Piecyk naftowy elektroniczny Zibro LC150

Oszczędne bezpiecznei precyzyjne ogrzewanie np. sklepy, biura, mieszkania

Właściwości:
- Czujnik temperatury- mierzy temperaturę otoczenia. Urządzenie wyłączy się automatycznie kiedy temperatura przekroczy 33 st. C.
- Zabezpieczenie przed przewróceniem- mechaniczne i elektroniczne czujniki wychylenia automatycznie wyłączają urządzenie jeśli przypadkiem piecyk zostaje przewrócony.
- Automatyczne wyłączanie- w każdym momencie możemy za pomocą jednego przycisku awaryjnie wyłączyć urządzenie.
- Automatyczny wentylator- zapewnia szybkie rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu. Uruchamia się automatycznie dopiero po osiągnięciu właściwej temperatury
spalania.
- Fuzzy Logic- samomyślący system elektronicznego sterowania. Gdy korzystamy z programatora dziennego, Laser sam oblicza, o której godzinie musi się włączyć, aby
osiągnąć pożądaną temperaturę. Na dodatek automatycznie wybiera najbardziej optymalny poziom spalania, aby osiągnąć wybraną temperaturę.
- Zabezpieczenie przed dziećmi Po naciśnięciu tego przycisku wszelkie możliwości zmiany ustawień piecyka będą zablokowane (oprócz funkcji on/off). Odblokowanie wszelkich funkcji następuję po ponownym wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku.-Programator dzienny Gdy korzystamy z timera, piec oblicza o której godzinie musi się włączyć, aby osiągnąć żądaną temperaturę. Na dodatek automatycznie wybiera najbardziej optymalny poziom spalania, aby utrzymać wybraną temperaturę.
- Funkcja Save- funkcja "SAVE" pozwala na ograniczenie temperatury. Po jej uruchomieniu grzejnik wyłączy się automatycznie, gdy uzyskana temperatura pomieszczenia przekroczy o 3°C temperaturę, która została zaprogramowana. Kiedy temperatura pomieszczenia ponownie wróci do zaprogramowanego poziomu, grzejnik uruchomi się samoczynnie.
- Funkcja antyzamrożeniowa- w trybie oszczędnym, ustawiając temperaturę na minimum, piecyk utrzymuje dodatnią temperaturę w pomieszczeniu na poziomie 5 st.C. zapobiegając np. zamrożeniu wody w kaloryferach.
- Nakrętka Easy Touch- by poprawić komfort codziennego użytkowania pieca, wyciągany zbiornik na paliwo wyposażony jest w plastikową nakładkę na nakrętkę z zaworem paliwa. Nakładka ułatwia odkręcanie i zapobiega zabrudzeniu paliwem.
- Przycisk Komfort- zmniejszający zużycie paliwa i umożliwiający późniejsze napełnienie zbiornika paliwa, ponieważ grzejnik przełącza się automatycznie na najniższy poziom ogrzewania.
- Wyjmowany zbiornik na paliwo Piecyk wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na paliwo. By uzupełnić zasilające piec paliwo nie ma potrzeby przenoszenia pieca, wystarczy wyciągnąć sam zbiornik i napełnić go przy pomocy ręcznej pompki.
- Redukcja zapachu- przy wyłączaniu urządzenia system redukcji zapachu precyzyjnie odpowiednio wcześnie blokuje dopływ paliwa do komory spalania zapobiegając wyczuwalnemu spalaniu ostatnich kilku kropel paliwa.
- Filtr paliwa- piec wyposażony jest w filtr paliwa zapobiegający przedostaniu ewentualnych zanieczyszczeń do urządzenia.

Dane techniczne:
Moc: 1.45-4.65 kW
Typ: laser elektroniczny
Kubatura grzania: 72-190 m3
Powierzchnia grzania: 29-76 m2
Zużycie paliwa: 0.140-0.484 l/h
Pojemność zbiornika: 7.6 l
Napięcie: 230/50 V/Hz
Zużycie prądu rozruch/praca: 320/23 W
Poziom hałasu: 20-39 dB(A)
Wymiary (szer.x głęb.xwys.):550x328x445 mm
Waga: 13.5 kg
Gwarancja: 4 lata

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Piecyk naftowy elektroniczny Zibro LC150
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!