Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B - GWARANCJA PREMIUM + 5 LAT GWARANCJI

1 299,00 zł 1 056,10 zł

Wysyłka gratis

Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B

GWARANCJA PREMIUM 24 h! Jeśli pomiędzy 1.01.2023 a 31.12.2023 dokonasz zakupu oczyszczacza powietrza Sharp z serii Ultimate Air, zarejestruj go na stronie https://www.sharpconsumer.pl/gwarancja-premium-24h/ i otrzymaj Gwarancję Premium 24 h! Zapoznaj się ze szczegółami klikając w baner powyżej.

Przy zakupie pomiędzy 1.01.2023 r a 31.03.2023 ri rejestracji urządzenia na stronie https://www.sharpconsumer.pl/gwarancja-premium-24h/ uzyskaj dodatkowe 3 lata gwarancji (gwarancja zostanie przedłużona do 5 lat).

Jako pierwsza na świecie, firma Sharp Corporation, opracowała urządzenie w którym na około 30 sekund wystawiono przenoszonego drogą powietrzną koronawirusa (SARS-CoV-2) na działanie jonów Plasmacluster i wykazano, że liczba cząsteczek wirusa zakaźnego została zredukowana o ponad 90% . Zostało to osiągnięte we współpracy z profesorem Jiro Yasudą z Narodowego Centrum Badawczego ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom Zakaźnym/Instytutu Medycyny Tropikalnej Uniwersytetu Nagasaki, profesorem Asuką Nanbo (członkiem zarządu Japońskiego Towarzystwa Wirusologicznego) tej samej instytucji, oraz profesorem Hironori Yoshiyamą z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Shimane (również członkiem zarządu Japońskiego Towarzystwa Wirusologicznego), a także we współpracy z Uniwersytetem Nagasaki, uznanym na świecie autorytetem w dziedzinie badań nad chorobami zakaźnymi.


Sharp to znana na całym świecie japońska firma produkująca elektronikę użytkową, która swoją nazwę zawdzięcza ‘zawsze ostremu ołówkowi’, który był pierwszym wynalazkiem założyciela przedsiębiorstwa Tokuji Hayakawy. Tak jak ołówek, którego nie można stępić, urządzenia firmy Sharp słyną ze swojej niezawodności. W 2000 roku Sharp otworzył Polski oddział, który pełni funkcję centrali na Europę Środkowo-Wschodnią.

Funkcja oczyszczania i uzdatniania powietrza w urządzeniu Sharp UA-PM50E-B realizowana jest za pośrednictwem:

 • filtra wstępnego, który usuwa większe zanieczyszczania odciążając kolejne elementy filtracyjne
 • filtra HEPA H13 zatrzymującego pyły zawieszone w powietrzu
 • jonizatora Plasmacluster pozbywającego się wirusów, bakterii i pleśni z otoczenia
 • filtra węglowego, który usuwa nieprzyjemne zapachy

Wentylator pracuje w jednej z trzech prędkości, którą można ustawić manualnie według własnych preferencji lub pozwolić urządzeniu samodzielnie wybrać odpowiednie obroty na podstawie bieżącego poziomu zanieczyszczenia powietrza. Dodatkowo urządzenie umożliwia wybranie trybu nocnego, w którym dalsza praca realizowana jest ze zminimalizowanym poziomem hałasu pozwalając Ci spokojnie zasnąć.

Po kilkuetapowym oczyszczaniu powietrze wydostaje się funkcjonalnym wylotem, który zapewnia optymalną cyrkulację wyrzucając powietrze pod kątem 20°, pozwala jeszcze bardziej zwiększyć wydajność w odniesieniu do współczynnika CADR.

Dzięki technologii Plamsacluster Ion eliminowane są nieprzyjemne zapachy i elektryczność statyczna. Znacznie poprawia się też nawilżenie skóry.

Urządzenie wyposażono w czujnik kurzu i wskaźnik intensywności zapachów, a także światło ultrafioletowe do likwidacji komarów.

Dane techniczne:

 • maksymalny CADR: 306 m3/h
 • zalecana maksymalna powierzchnia: 40 m2
 • głośność: 20-51 dB
 • pobór mocy: 4-51 W
 • prędkości wentylatora: 3
 • waga: 6,1 kg
 • gwarancja: 2 lata
Więcej informacji
Kod EAN4974019953571
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B - GWARANCJA PREMIUM + 5 LAT GWARANCJI
Twoja ocena