Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352

3 499,99 zł 2 845,52 zł
Dostępność W większości przypadków dostępność produktów jest uzależniona od stanów magazynowych dystrybutorów z którymi współpracuje sklep Klimamarket.pl. Celem potwierdzenia dostępności danego produktu, prosimy o kontakt lub złożenie zamówienia.

Wysyłka gratis

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352

Firma LIFAair powstała w 1988r. w Helsinkach, w Finlandii. Od samego początku firma koncentrowała swoje działania na tworzeniu rozwiązań poprawiających jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Firmowe centrum badawcze współtworzy z rządem Fińskie normy jakości powietrza. Przemysłowe systemy oczyszczania powietrza LIFAair są wykorzystywane w Fińskich instytucjach rządowych, w wojsku i przemyśle. Od kilku lat firma rozwija segment urządzeń przeznaczonych dla indywidualnych odbiorców. Zaawansowane technologicznie, inteligentne oczyszczacze powietrza LIFAair realizują misję firmy zawartą w haśle "Odpowiedzialni za każdy oddech ..."

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ WYKONANIA I DZIAŁANIA POTWIERDZONA DŁUGĄ GWARANCJĄ
Nowoczesne wzornictwo, doskonała jakość wykonania, a przede wszystkim bezkompromisowa skuteczność oczyszczania powietrza oparta na trzystopniowym systemie filtrów. W pełni automatyczna praca i współpraca ze stacją pomiarową i smartfonem. Oczyszczacze powietrza LIFAair objęte są pełną 4 letnią gwarancją.

PROFESJONALNA STACJA POMIARU JAKOŚCI POWIETRZA
Oczyszczacze powietrza LIFAair współpracują z dołączoną do zestawu profesjonalną stacją pomiarową. LIFAsmart Monitor to dokładny czujnik PM2,5, czujnik TVOC (lotnych związków organicznych), czujnik CO2, czujnik wilgotności i temperatury. Wszystkie pomiary odczytujemy na monitorze z dotykowym ekranem. Stacja pomiarowa automatycznie steruje pracą oczyszczacza w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza. Dzięki stacji znamy też dokładny procentowy stopień zużycia filtrów.

OSZCZĘDNOŚĆ DZIĘKI BARDZO TRWAŁYM FILTROM
Największe dostępne na rynku filtry powietrza gwarantują długie działanie i obniżają koszty korzystania z urządzeń. LIFAair LA352 zawiera cylindryczny filtr HEPA12 o łącznej powierzchni 2,3 m2, oraz filtr z węglem aktywnym o wadze 1 kg.

Zastosowanie:

- pokoje mieszkalne,
- pokoje hotelowe,
- domy mieszkalne,
- salony,
- biura,
- gabinety,
- obiekty użyteczności publicznej, itp.

Parametry techniczne:

- Rodzaj: podłogowy
- Przepływ powietrza: 330 m3/h
- Zasilanie: 230V/50Hz
- Pobór mocy elektrycznej: do 45W
- Poziom głośności: 33-66 dBa
- Zalecana powierzchnia pomieszczenia: do 39 m2
- Gwarancja: 4 lata !
- Wymiary: 250x250x505 mm
- Waga: 10 kg

Zestaw zawiera:

- Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352
- Stację pomiaru  jakości powietrza LIFAsmart
- Komplet filtrów
- Instrukcję w języku polskim


* - oczyszczacz zostanie wysłany tego smago dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 14:00

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352
Twoja ocena
pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?