Klimatyzator ścienny inwerterowy Kaisai KSR1-09HRD

brutto 3 013,50 zł netto 2 450,00 zł
Producent: KAISAI
Dostępność   

Kurier przedpłata: 15 zł
Kurier pobranie: 20 zł 

 KAISAI


Klimatyzatory KAISAI są produkowane przez międzynarodowy koncern MIDEA na bazie wspólnego przedsięwzięcia, według zasad ODM i uwzględniają specyfikę i tradycje polskiego rynku HVAC oraz wymogów EU w zakresie efektywności energetycznej. W efekcie wieloetapowych prac badawczych oraz doświadczeń, powstała szeroka gama wysokiej jakości systemów klimatyzacji sygnowanych marką KAISAI, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi potwierdzonymi licznymi certyfikatami w zakresie wydajności, bezpieczeństwa oraz ekologii.


KAISAI


Moc chłodnicza/grzewcza [kW]: 2,5/2,8


Klimatyzatory KAISAI KSR1-09HRD seria R ze względu na swoje małe wymiary, dużą wydajnością oraz cichą pracą, ma zastosowanie w mieszkaniach, domach, biurach bądź niedużych punktach usługowych. Klimatyzatory KAISAI mogą byś stosowane zarówno do chłodzenia jak i ogrzewania pomieszczeń. KAISAI stosuje pro-ekologiczne czynniki chłodnicze, które pomagają chronić warstwę ozonową. KAISAI


Zalety:
- Filrt z węglem aktywnym jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików, składa się z powłoki aktywnego węgla i wartswy włókien elektrostatycznych. Poprzez swoje działanie warstwa włókien elektorostatycznych zatrzymuje drobne cząsteczki kurzu, sierści zwierzęcej i dymu, zapobiegając w ten sposób wystąpieniu reakcji alergicznej.
- Tryb nocny umożliwia zwiększenie bądź zmniejszenie temperatury o 1 st. Celcjusza przez pierwsze dwie godziny, a następnie utrzymuje dany poziom temperatury przez pięć godzin, a na końcu się wyłącza.
- Funkcja rekompensaty temperatury umożliwia uwzględnienie temperatury w pomieszczeniu – np.: przy podłodze czy pod sufitem


 KAISAI


Podstawowe funkcje:
- Funkcja chłodzenia
- Funkcja grzania
- Inwerter
- Filtr z węglem aktywnym
- Funkcja rekompensaty temperatury
- Automatyczny restart
- Tryb turbo
- Tryb nocny
- Wyświetlacz LCD
- Pilot bezprzewodowy


Karta katalogowa do pobrania


Opcja Opis
Producent KAISAI
Brak
Brak

Zwroty i wymiany

Umożliwiamy do 14 dni od daty zakupu

Bezpieczne zakupy

100% satysfakcji

Darmowa wysyłka

Powyżej wartości 5000zł na terenie kraju